Medarbetare i förskolan

I förskolan arbetar barnskötare och förskollärare och verksamheten leds av vår rektor Maj-Len Ehrnstén i nära samarbetet med förskolans pedagoger. Maj-Len Ehrnstén är för närvarande sjukskriven. Nathalie Camilton är t.f rektor under Maj-Lens frånvaro.

Ängen  08-570 320 70

Jennifer Edin, j.edin@antistilla.se

Jill Lyngander, j.lyngander@antistilla.se

Inga-Lill Vesterblom, i.vesterblom@antistilla.se

Sahar Kahliq, s.khaliq@antistilla.se (föräldraledig)

Vallen 08-570 320 70

Carina Decker, c.decker@antistilla.se

Helena Törnqvist, h.tornqvist@antistilla.se

Kevin Pizzoni Elfving, k.elfving@antistilla.se

Chro Othman, c.othman@antistilla.se

Nathalie Segel, n.segel@antistilla.se

Sofia Eriksson, s.eriksson@antistilla.se

Marie Jansson, m.jansson@antistilla.se

Sahar Khaliq, s.khaliq@antistilla.se, (föräldraledig)

 

 

 

 

 

 

Kontakta oss

Antistilla, Stiftelsen Lagnövallen
Toivovägen 8
134 32 Gustavsberg
08-570 320 70
antistilla@antistilla.se

 

 

 

Om webbplatsen

Om cookies

Antistilla © 2015