Medarbetare i förskolan

I förskolan arbetar barnskötare och förskollärare och verksamheten leds av vår förskolechef och rektor Maj-Len Ehrnsten i nära samarbetet med förskolans pedagoger.

Ängen  08-570 320 70

Jennifer Edin, j.edin@antistilla.se

Emma Weijmers, e.weijmers@antistilla.se

Mathilda Mansfield, m.mansfield@antistilla.se

Ebba Hammar, e.hammar@antistilla.se

Sahar Kahliq, s.khaliq@antistilla.se

Vallen 08-570 320 70

Carina Decker, c.decker@antistilla.se

Helena Törquist, h.törnquist@antistilla.se

Kevin Pizzoni Elfving, k.elfving@antistilla.se

Chro Othman, c.othman@antistilla.se

Nathalie Segel, n.segel@antistilla.se

Sofia Eriksson, s.eriksson@antistilla.se

Sahar Khaliq, s.khaliq@antistilla.se

 

 

 

 

 

 

Kontakta oss

Antistilla, Stiftelsen Lagnövallen
Toivovägen 8
134 32 Gustavsberg
08-570 320 70
antistilla@antistilla.se

 

 

 

Om webbplatsen

Om cookies

Antistilla © 2015