Medarbetare i förskolan

I förskolan arbetar barnskötare och förskollärare och verksamheten leds av vår förskolechef och rektor Maj-Len Ehrnsten i nära samarbetet med förskolans pedagoger.

Ängen  08-570 313 73

Matilda Thelin, m.thelin@antistilla.se

Nathalie Segel, n.segel@antistilla.se

Sara Virtala, s.virtala@antistilla.se

Sofia Eriksson, s.eriksson@antistilla.se

Vallen 08-570 313 73

Birgitta Brundell, b.brundell@antistilla.se

Carina Decker, c.decker@antistilla.se

Daniel Fernstedt, d.fernstedt@antistilla.se

Ingela Karlssson, i.karlsson@antistilla.se

Julia Mansfield, j.mansfield@antistilla.se

Marie Jansson, m.jansson@antistilla.se

Mathilda Mansfield, m.mansfield@antistilla.se

Roy Sevgili, r.sevgili@antistilla.se

 

Kontakta oss

Antistilla, Stiftelsen Lagnövallen
Toivovägen 8
134 32 Gustavsberg
08-570 320 70
antistilla@antistilla.se

 

 

 

Om webbplatsen

Om cookies

Antistilla © 2015